Państwa zamówienia realizujemy i wysyłamy bez zmian. Zapraszamy na zakupy.

Paznokcie hybrydowe są obecnie standardem, na który decyduje się wiele kobiet. Jedne z nich decydują się na regularne wizyty u kosmetyczki, inne, które czują się siłach, samodzielnie wykonują stylizację. Właśnie dla tych drugich przygotowane zostały zestawy startowe, dzięki którym będą mogły przygotować profesjonalny manicure. 

Co daje zestaw startowy do manicure hybrydowego?

Każdy zestaw dostępny w naszym sklepie pozwoli wykonać każdej kobiecie idealny manicure. W paczce można odnaleźć wszelkie produkty, które są niezbędne nie tylko do wykonania stylizacji, ale także do jej usunięcia, kiedy ta znudzi się właścicielce. Warto podkreślić, że prezentowane zestawy doskonale sprawdzą się również w formie prezentu. Jeśli zatem znacie kobiety, które interesują się stylizacją paznokci, jednak nie do końca wiedzą, czy odnajdą się w zawodzie stylistki, sprawcie im taki prezent. 

Zestaw pozwoli sprawdzić, jakie to proste

Kobiety, które myślą, że stylizacja paznokci jest trudna, powinny nabyć jeden z prezentowanych zestawów. Dzięki nim zobaczą, że własnoręczne stworzenie pięknego manicure nie jest niczym trudnym. Podstawowe produkty, jakie można odnaleźć w każdej paczce sprawią, że każda entuzjastka pięknych paznokci nie będzie chciała rozstać się z poszczególnymi elementami zestawu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony