Wykonanie manicure i pedicure zgodnie z upodobaniami klientki to podstawa udanej wizyty. Każda właścicielka salonu kosmetycznego powinna zatem w widoczny sposób eksponować nie tylko sposoby wykonywania stylizacji, ale również jej efekt końcowy. Jak to zrobić? Z pewnością pomogą w tym specjalne wzorniki do paznokci. Dzięki nim każda kobieta będzie mogła zadecydować, jak będzie wyglądała jej stylizacja.

Czym są wzorniki?

Wzorniki do paznokci to nic innego, jak zbiór plastikowych paznokci, które nadają się do wszelkiej stylizacji. Dzięki pomalowaniu każdej płytki na inny kolor, każda klientka może wybrać taką stylizację, która w danym momencie najbardziej jej odpowiada. Warto również mieć na uwadze, że na takiej płytce można także przygotować rozmaite zdobienia, a tym samym pokazać technikę, jaką posługuje się kosmetyczka. Jak zatem widać — dobrej jakości wzorniki do paznokci są absolutnym „must have” każdego salonu stylizacji paznokci. 

Wzornik skraca podejmowanie decyzji

Nie da się ukryć, że kolory umiejscowione na wzornikach znacznie skracają czas podejmowania decyzji. Klientka bowiem widzi od razu kolory, jakie są dostępne w salonie. W naszej ofercie możecie odnaleźć zarówno wzorniki z już naniesionymi kolorami, jak i czyste. Dzięki takiemu rozwiązaniu kosmetyczka może pokazać wszystkie kolory, jakie dostępne są w salonie oraz samodzielnie wykonane stylizacje. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony