Prawidłowe wykonanie manicure to nie tylko nałożenie lakieru i wykonanie zdobienia. Każda kobieta, która choć raz zdobiła w ten sposób paznokcie doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że malowanie jest ostatnim etapem. Aby przejść przez wszystkie wcześniejsze, należy mieć określone narzędzia. Takie można nabyć w naszym sklepie. Oferujemy bowiem wysokiej jakości cążki, łopatki, zaciskarki i wiele innych narzędzi, dzięki którym stylizacja paznokci stanie się o wiele łatwiejsza. 

Na jakie narzędzia warto zwrócić uwagę?

Bez względu na to, czy stylizacja będzie wykonywana w profesjonalnym salonie, czy w domowym zaciszu, zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku należy wykorzystywać wysokiej jakości narzędzia, dzięki którym można stylizację wykonać precyzyjnie i szybko. 

Dla każdej klientki

Sklep Victoria Vynn posiada w swojej ofercie wysokiej jakości narzędzia, które docenią zarówno mniej, jak i bardziej wymagające klienta. Nasze produkty wybierane są przez osoby, które pracują profesjonalnie, jak również w domu. Dzięki nim z powodzeniem można wykonać trwały manicure, który będzie zachwycał niejedną osobę.

Zaciskarka do paznokci Zaciskarka do paznokci
Producent: Victoria Vynn
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Cążki do skórek 3 mm Cążki do skórek 3 mm
Producent: Victoria Vynn
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Nożyce do skórek 20 mm Nożyce do skórek 20 mm
Producent: Victoria Vynn
Cena: 46,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony