Państwa zamówienia realizujemy i wysyłamy bez zmian. Zapraszamy na zakupy.

Każda stylizacja paznokci, jeśli wykorzystuje się lakiery hybrydowe, żele lub akryle, wymaga od stylistki wykorzystania specjalnej lampy. Mając to na uwadze Victoria Vynn przygotowała dla swoich klientek specjalistyczne lampy led/uv, które pozwolą szybko utrwalić efekty stylizacji. 

Każdy znajdzie coś dla siebie

Odpowiadając na potrzeby klientek, w ofercie Victoria Vynn znajdują się w pełni profesjonalne lampy led, wykorzystywane z powodzeniem w każdym salonie kosmetycznym, jak i taki takie, które przypadną do gustu paniom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Warto podkreślić, że każdą lampę można kupić osobno lub w specjalnych zestawach stworzonych na potrzeby stylistek. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lampy?

Właściciele Victoria Vynn doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że tylko wysokiej jakości lampy UV są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientek. Mając na uwadze, że nie każda lampa nadaje się do wszystkich rodzajów stylizacji, w ofercie można odnaleźć produkty o rozmaitych mocach, które pozwalają dobrać produkt do własnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony