Zdejmowanie paznokci żelowych lub hybrydowych nie musi być trudne. Wystarczy nabyć urządzenie do zadań specjalnych, które nie tylko szybko usunie starą powłokę, ale również nie uszkodzi płytki paznokcia. O czym mowa? Oczywiście o frezarce. Urządzenie to przede wszystkim pozwoli prawidłowo opracować zarówno paznokieć, jak i skórki wokół niego. Specjalna budowa urządzenia sprawia, że działanie kosmetyczki jest nie tylko bardziej precyzyjne, ale również szybsze. 

Z czego składa się profesjonalna frezarka?

Przyglądając się rozmaitym urządzeniom, nie sposób nie odnieść wrażenia, że każdy z nich wygląda inaczej. Panie, którym zależy na profesjonalnej obsłudze klientek, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą pełne wersje urządzeń. Warto podkreślić, że w ofercie znajdą frezarki, które składają się z pilnika, polerki do paznokci, a nawet cążek. Taki zestaw z pewnością pozwoli zadbać prawidłowo o paznokcie każdej kobiety. Prezentowane rozwiązania z pewnością pozwolą prawidłowo zadbać nie tylko o same paznokcie, ale również o dłonie każdej kobiety. 

Możliwość opracowania każdych paznokci

Prezentowane produkty zostały stworzone z myślą o perfekcjonistkach. Dzięki nim każda stylistka będzie w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki dopasowanym frezom można idealnie opracować każdy rodzaj paznokcia. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony