Państwa zamówienia realizujemy i wysyłamy bez zmian. Zapraszamy na zakupy.

Zdejmowanie paznokci żelowych lub hybrydowych nie musi być trudne. Wystarczy nabyć urządzenie do zadań specjalnych, które nie tylko szybko usunie starą powłokę, ale również nie uszkodzi płytki paznokcia. O czym mowa? Oczywiście o frezarce. Urządzenie to przede wszystkim pozwoli prawidłowo opracować zarówno paznokieć, jak i skórki wokół niego. Specjalna budowa urządzenia sprawia, że działanie kosmetyczki jest nie tylko bardziej precyzyjne, ale również szybsze. 

Z czego składa się profesjonalna frezarka?

Przyglądając się rozmaitym urządzeniom, nie sposób nie odnieść wrażenia, że każdy z nich wygląda inaczej. Panie, którym zależy na profesjonalnej obsłudze klientek, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą pełne wersje urządzeń. Warto podkreślić, że w ofercie znajdą frezarki, które składają się z pilnika, polerki do paznokci, a nawet cążek. Taki zestaw z pewnością pozwoli zadbać prawidłowo o paznokcie każdej kobiety. Prezentowane rozwiązania z pewnością pozwolą prawidłowo zadbać nie tylko o same paznokcie, ale również o dłonie każdej kobiety. 

Możliwość opracowania każdych paznokci

Prezentowane produkty zostały stworzone z myślą o perfekcjonistkach. Dzięki nim każda stylistka będzie w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki dopasowanym frezom można idealnie opracować każdy rodzaj paznokcia. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony