Chcąc wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy, należy mieć nie tylko elementarną wiedzę na ten temat, ale również odpowiednie produkty i narzędzia. Jednymi z tych, o których z pewnością nie można zapominać są specjalistyczne bazy i topy, które powodują, że Nałożony lakier trzyma się na paznokciach przez długi czas. Chcąc sprawić, aby nasze klienta były zawsze zadowolone z wykonanych zdobień, oferujemy poniżej wysokiej jakości bazy i topy, dzięki którym utrwalenie pięknych efektów stylizacji nie będzie niczym trudnym. 

Baza Victoria Vynn — z nią zawsze się uda!

Nie da się ukryć, że baza VV to jeden z ważniejszych elementów podczas wykonywania manicure hybrydowego. Jest to fundament, dzięki któremu nałożony lakier będzie się trzymał na paznokciu przez długi czas. Co więcej, to właśnie baza Victoria Vynn będzie chroniła płytkę paznokcia przed jej uszkodzeniami. 

Baza Victoria Vynn — cena atrakcyjna

Chcemy, aby nasze klienta otrzymywały wysokiej jakości produkty w trakcyjnych cenach. Nie inaczej jest z oferowanymi bazami. Proponowane zestawy oraz pojedyncze sztuki zostały wycenione tak, aby każda kobieta dbająca o swoje dłonie mogła pozwolić sobie na zakup zarówno bazy, jak i innych produktów Victoria Vynn. 

Baza Victoria Vynn w sklepie online

Oferowane produkty są dostępne w sklepach online, dzięki czemu każda manicurzystka może dokonać zakupów z dowolnego miejsca na świecie. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że oferowane produkty są wysokiej jakości, a tylko na takich warto pracować. 

GEL POLISH SOAK OFF - BASE GEL POLISH SOAK OFF - BASE
Producent: Victoria Vynn
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
GEL POLISH SOAK OFF - TOP GEL POLISH SOAK OFF - TOP
Producent: Victoria Vynn
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
GEL POLISH HYBRID - BASE GEL POLISH HYBRID - BASE
Producent: Victoria Vynn
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
GEL POLISH HYBRID - TOP GEL POLISH HYBRID - TOP
Producent: Victoria Vynn
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
TOP BUILD GEL - Top żelowy TOP BUILD GEL - Top żelowy
Producent: Victoria Vynn
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony